بایدن، اوباما را با ترامپ اشتباه گرفت!

به گزارش وبلاگ حرف دل، در شرایطی که مخالفان جمهوری خواه جو بایدن بار ها درباره شرایط سلامت جسمی و ذهنی رئیس جمهور آمریکا هشدار داده اند، سخنرانی بایدن در پنسلوانیا و گاف او درباره اوباما و ترامپ خبرساز شده است.

بایدن، اوباما را با ترامپ اشتباه گرفت!

به گزارش فارس به نقل از اسپوتنیک، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی روز چهارشنبه (دیروز) در یک کارخانه در استان پنسیلوانیا نام باراک اوباما و دونالد ترامپ را قاطی کرد.

این یک موضوع شناخته شده است که رئیس جمهور 78 ساله ایالات متحده به دادن مستعد گاف های لفظی و لغزش زبان است و معمولاً به همین دلیل به وسیله بعضی از افراد در شبکه های اجتماعی مورد انتقاد یا تمسخر قرار می گیرد.

بایدن روز چهارشنبه در یک کارخانه شهر لی های ولی استان پنسیلوانیا حضور یافت و برای مردم آمریکا درباره خط مشی دولتش به منظور تقویت سیاست کالا های آمریکایی خریداری کنید، سخنرانی کرد.

رئیس جمهور آمریکا که به مدت هشت سال به اسم معاون رئیس جمهور این کشور در دولت باراک اوباما حضور داشت، در بخشی از این سخنرانی نام اوباما و دونالد ترامپ را با هم قاطی کرد.

بایدن گفت: در سال 2009 در جریان دوره به اصطلاح رکود عظیم، رئیس جمهور وقت از من خواست مسئول مدیریت این بخش شوم، رئیس جمهور وقت ترامپ (از من خواسته بود).

رئیس جمهور 78 ساله و دموکرات آمریکا بلافاصله متوجه اشتباه خود شد و در کوشش برای اصلاح آن گفت: معذرت می خواهم، اشتباه لُپی شد نام رئیس جمهور سابق را بردم او بود که باعث ... خوب ولش کن. رئیس جمهور اوباما زمانی که من معاون رئیس جمهور بودم از من خواست مدیریت آن را برعهده بگیرم.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

منبع: فرارو

به "بایدن، اوباما را با ترامپ اشتباه گرفت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن، اوباما را با ترامپ اشتباه گرفت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید