زمین های بازی در پارک ها استاندارد نیستند

به گزارش وبلاگ حرف دل، سرپرست اداره کل استاندارد آذربایجان غربی گفت: 90درصد تجهیزات شهربازی ها استان گواهی استاندارد دارند.

زمین های بازی در پارک ها استاندارد نیستند

فخری در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات اداره کل برگزار گردید، اضافه نمود: 90درصد تجهیزات مستقر در شهربازی های استان گواهی استاندارد دارند اما زمین های بازی که در پارک های بازی قرار دارند اغلب استاندارد ندارند.

وی توضیح داد: در امسال 350مورد بازرسی از تجهیزات شهربازی های استان صورت گرفته است.

فخری با اشاره به اینکه استاندارد سازی جایگاه های سی ان جی مشمول ایمنی استاندارد است، خاطر نشان کرد: 138جایگاه سی ان جی در استان داریم که 133 جایگاه فعال هستند و همگی دارای گواهی ایمنی بوده و از این لحاظ استان رتبه اول کشور را دارد.

سرپرست اداره کل استاندارد آذربایجان غربی اظهار کرد: تا به امروز 14نشان حلال در استان صادر شده که رتبه اول کشور را داریم.

فخری یاد آور شد: 9 استاندارد ملی در استان تا به امروز تدوین شده و به عنوان سندملی در سراسر کشور استفاده می گردد.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته 6500بازرسی از واحدهای عرضه لوازم یدکی انجام شد، خاطر نشان کرد: امسال 530گواهی آسانسور صادر شده که در سال گذشته نیز 970 گواهی آسانسور صادر شد.

فخری ادامه داد: امسال 109پروانه استاندارد اجباری ، 8پروانه استاندارد تشویقی صادرشده ، بعلاوه 195پروانه استاندارد اجباری ، 15 پروانه استاندارد اجباری تمدید و 106 پروانه استاندارد نیز ابطال شده است.

وی اضافه نمود: در امسال 482مورد پروانه صادراتی و 4412مورد پروانه وارداتی صادر شده که رتبه سوم کشوری را در این حوزه داریم.

سرپرست اداره کل استاندارد آذربایجان غربی اظهار کرد: در سالجاری 1550نمونه برداری از واحدها و 1965مورد بازرسی از واحدهای تولیدی به وسیله بازرسان استاندارد صورت گرفته است.

وبلاگ حرف دل آذربایجان غربی ارومیه

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "زمین های بازی در پارک ها استاندارد نیستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمین های بازی در پارک ها استاندارد نیستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید