توکلی: می خواهیم اولین شکست پرسپولیس در آزادی را رقم بزنیم

به گزارش وبلاگ حرف دل، مدافع میانی تیم فوتبال مس رفسنجان تأکید کرد، شاگردان محمد ربیعی در ملاقات فردا مقابل پرسپولیس با هدف رقم زدن نخستین شکست خانگی این تیم در فصل جاری وارد زمین خواهند شد.

توکلی: می خواهیم اولین شکست پرسپولیس در آزادی را رقم بزنیم

شاهین توکلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ حرف دل، درباره آخرین شرایط تیمش گفت: خدا را شکر همه چیز خوب است و در بازی قبلی هم یک برد مهم را در اراک به دست آوردیم، آنهم در حالی که آلومینیوم در زمین خودش شکست نخورده بود. قبل از این بازی اقدام باشگاه آلومینیوم در تقدیر از من بسیار باارزش بود و به نوعی از این حرکت آنها غافلگیر شد. محبت مردم اراک و طرفداران این تیم را فراموش نمی کنم.

وی درباره بازی بعدی تیمش برابر پرسپولیس که فردا (دوشنبه) برگزار می گردد، اظهار داشت: پرسپولیس از لحاظ فنی یکی از برترین تیم های لیگ است. آنها برای دور نشدن از کورس قهرمانی احتیاج مبرمی به گرفتن سه امتیاز این بازی دارند، ولی هدف تیم ما هم چیزی جز برد نیست. ما آلومینیوم را در اراک شکست دادیم و حالا می خواهیم اولین شکست پرسپولیس در استادیوم آزادی را رقم بزنیم. آنها از آغاز لیگ در بازی های خانگی شکست نخورده اند و امیدوارم مس اولین تیمی باشد که پرسپولیس را در خانه اش شکست می دهد.

مدافع مس یادآور شد: ما بازی به بازی جلو می رویم و هدف تیم هم از ابتدای فصل کسب سهمیه نبود. با این حال تا اینجا خوب جلو آمده ایم و کوشش می کنیم برترین عملکرد را داشته باشیم. با این روندی که داشتیم کسب سهمیه دور از دسترس نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "توکلی: می خواهیم اولین شکست پرسپولیس در آزادی را رقم بزنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توکلی: می خواهیم اولین شکست پرسپولیس در آزادی را رقم بزنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید