جانشین نوراللهی از اتریش به تهران می آید

به گزارش وبلاگ حرف دل، خبرنگاران: جدایی احمد نوراللهی از پرسپولیس و پیوستنش به الاهلی امارات، باشگاه پرسپولیس را مصمم تر کرد تا هر طور شده رضا اسدی را به خدمت بگیرد. بازیکن این روز های سنت پولتن اتریش قرار است به تهران بیاید تا مذاکراتش را به طور جدی تری دنبال کند.

جانشین نوراللهی از اتریش به تهران می آید

به گزارش وبلاگ حرف دل، رضا اسدی در حالی تبدیل به هدف شماره یک یحیی گل محمدی شده که چندی پیش مذاکره اش با باشگاه پرسپولیس را تکذیب نموده بود. با این حال همان زمان هم شایعه شد صحبت های اسدی برای این بوده که حساسیت باشگاه سنت پولتن را تحریک نکند تا مسئله ای برای جدایی از این باشگاه نداشته باشد.

از طرفی یحیی گل محمدی که پیش تر هم به رضا اسدی چراغ سبز نشان داده بود از او خواسته بود تا نهایی شدن تکلیف احمد نوراللهی صبر کند و با بقیه تیم ها مذاکره ای نداشته باشد. حالا که نوراللهی رفته، رضا اسدی بازیکن سابق تراکتور به تهران می آید تا با پرسپولیس مذاکره کند. آنطور که در رسانه ها ادعا شده او قرار است همین امروز شنبه به تهران بیاید تا مذاکراتش را از سر بگیرد.

اسدی که تجربه بازی در خط دفاع میانی را هم دارد پست اصلی اش هافبک تدافعی است و به نظر می رسد یحیی گل محمدی با خرید او چندین هدف را دنبال می نماید؛ هم جای خالی نوراللهی را پر می نماید و هم در صورت احتیاج، بازیکنی دارد که می تواند در پست دفاع میانی هم برایش بازی کند.

منبع: فرارو

به "جانشین نوراللهی از اتریش به تهران می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جانشین نوراللهی از اتریش به تهران می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید