مدافع الشرطه: نتایج قبلی را در بازی های برگشت جبران می کنیم

به گزارش وبلاگ حرف دل، مدافع ملی پوش تیم فوتبال الشرطه عراق مدعی است بدشانسی و برخی اتفاقات موجب کسب نتایج ضعیف این تیم در دور رفت بازی های لیگ قهرمانان آسیا شده است.

مدافع الشرطه: نتایج قبلی را در بازی های برگشت جبران می کنیم

به گزارش وبلاگ حرف دل، علاء مهاوی مدافع تیم فوتبال الشرطه عراق پس از ناکامی این تیم در کسب امتیاز از بازی های دور رفت لیگ قهرمانان و در آستانه آغاز دیدارهای دور برگشت گفت: ما باید در عملکردی که داشتیم بازنگری کنیم، چرا که می دانیم سه شکست در حد نام و شان الشرطه نیست و باید برای کسب نتایج مناسب تلاش کنیم.

مهاوی افزود: نتایج به خوبی نشان می دهد که عملکرد خوبی نداشتیم، اما حقیقت این است که برخی اتفاقات و بدشانسی هم در این نتایج تاثیرگذار بود. ما آسان ترین فرصت ها را در بازی مقابل الاهلی از دست دادیم و اخراج زودهنگام یکی از بازیکنان هم در مسابقه برابر استقلال تاثیرگذار بود و خیلی زود ده نفره شدیم.

وی در پایان گفت: هیچ کس از عملکرد ما در لیگ قهرمانان راضی نیست، اما می خواهیم بازی های دور رفت را جبران کنیم و از اعتبار الشرطه دفاع کنیم.

گفتنی است الشرطه در گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا بدون امتیاز در آخرین رتبه جدول قرار گرفته است و ضعیف ترین عملکرد را بین 20 تیم منطقه غرب قاره به نام خودش ثبت کرده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مدافع الشرطه: نتایج قبلی را در بازی های برگشت جبران می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدافع الشرطه: نتایج قبلی را در بازی های برگشت جبران می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید