گرامی: تساوی برابر پرسپولیس هم بد نیست، به موفقیت سایپا در نیم فصل دوم خوش بینم

به گزارش وبلاگ حرف دل، مدافع میانی تیم فوتبال سایپا گفت: مقابل پرسپولیس به دریافت سه امتیاز فکر می کنیم، ولی تساوی هم نتیجه بدی به حساب نمی آید.

گرامی: تساوی برابر پرسپولیس هم بد نیست، به موفقیت سایپا در نیم فصل دوم خوش بینم

فریبرز گرامی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ حرف دل، درباره عملکرد سایپا در نیم فصل اول گفت: عملکرد تیم ما از لحاظ رتبه ای که در جدول داریم، خوب نبوده است، ولی ما در خیلی از بازی ها مستحق برد بودیم که با بدشانسی امتیاز از دست دادیم. بیشتر بازی های ما مساوی شد، ولی اگر در دو بازی امتیاز کامل می گرفتیم قطعاً در صندلی بهتر و در نیمه بالای جدول قرار می گرفتیم. با این حال فاصله ما با بالای جدول زیاد نیست. از طرفی آقای صادقی هم بر این عقیده است که تیم احتیاج به تقویت دارد و با جذب چند بازیکن می توانیم نقاط ضعف مان را پوشش داده و در نیم فصل دوم نتایج بهتری بگیریم.

وی همچنین در خصوص آینده سایپا در نیم فصل دوم لیگ برتر گفت: آینده تیم ما به یکسری مسائل بستگی دارد و مسئله مهم این است که باشگاه از آقای صادقی حمایت کند و از طرفی شرایط اقتصادی خوبی هم داشته باشیم و بتوانیم چند بازیکن جذب کنیم. من که به موفقیت سایپا خوش بین هستم، چون خوب فوتبال بازی می کنیم و می توانیم نتایج بهتری در نیم فصل دوم بگیریم.

مدافع تیم فوتبال سایپا با اشاره به آغاز نیم فصل دوم و تقابل با پرسپولیس در هفته شانزدهم، آنهم در حالی که خیلی ها بر این عقیده اند سایپا در بازی رفت برابر پرسپولیس خوش شانس بود، توضیح داد: بازی با پرسپولیس آسان نیست. این تیم احتیاج به تعریف من ندارد و قهرمان چهار دوره اخیر لیگ برتر بوده است. آنها قهرمان نیم فصل شدند، ولی ما انگیزه لازم را داریم که سه امتیاز را بگیریم. ما برای برد کوشش می کنیم، ولی تساوی در استادیوم آزادی هم برای ما بد نیست. در خصوص بازی رفت هم باید بگویم که پرسپولیس موقعیت های خوبی داشت، ولی ما هم دو موقعیت خوب داشتیم که اگر گل می شدند، شانس برد داشتیم.

گرامی در پاسخ به این پرسش که شانس اول قهرمانی در لیگ سال جاری کدام تیم است؟، گفت: به نظر من شانس اول قهرمانی پرسپولیس است و بعد از این تیم هم سپاهان شانس دارد. این دو تیم بهترین تیم های لیگ برتر هستند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ حرف دل بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گرامی: تساوی برابر پرسپولیس هم بد نیست، به موفقیت سایپا در نیم فصل دوم خوش بینم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرامی: تساوی برابر پرسپولیس هم بد نیست، به موفقیت سایپا در نیم فصل دوم خوش بینم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید