انصارالله یمن: بیانیه گروه هفت بیانگر نفاق بین المللی است

به گزارش وبلاگ حرف دل، عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله، اقدام گروه هفت در محکوم کردن عملیات ارتش و کمیته های مردمی یمن و در مقابل نادیده دریافت جنایات ائتلاف سعودی را بیانگر نفاق بین المللی دانست.

انصارالله یمن: بیانیه گروه هفت بیانگر نفاق بین المللی است

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ حرف دل،محمد البخیتی عضو شورای سیاسی جنبش انصار الله یمن طی پستی در توئیتر خاطرنشان کرد که یمن آماده است در ازای توقف تجاوز، برطرف محاصره و عقب نشینی نیروهای خارجی، کلیه عملیات نظامی خود را متوقف کند.

وی نوشت: اقدام کشورهای گروه هفت در محکوم کردن حملات یمن علیه عربستان سعودی و عملیات آزادسازی مأرب و [از سوی دیگر] نادیده دریافت تجاوز و محاصره و اشغالگری، بیانگر نفاق و دورویی بین المللی است. برای همین به حملات در عمق عربستان و آزادسازی یمن ادامه خواهیم داد.

این در حالی است که وزارت دفاع دولت نجات ملی یمن، پیشتر از تکمیل فرایند سیطره نیروهای ارتش و کمیته های مردمی بر رشته کوه های البلق مشرف بر سد مأرب از جهات شمال و مشرف بر منطقه الطلعه الحمراء از جهت جنوب در شهرستان صرواح در غرب مأرب خبر داده بود.

جمال بن عمر فرستاده سابق سازمان ملل به یمن نیز دو روز پیش گفته بود: نیروهای انصارالله، یمنی هستند و از مریخ نیامده اند. آنها دیدگاه ویژه خود را دارند. آنچه که اکنون آمریکا برای حل بحران یمن ارائه می نماید یک راه چاره جزئی و بدون ورود به عمق موضوع است.

ص

منبع: خبرگزاری فارس

به "انصارالله یمن: بیانیه گروه هفت بیانگر نفاق بین المللی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصارالله یمن: بیانیه گروه هفت بیانگر نفاق بین المللی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید