تعمیرات ماشین ظرف شویی بوش، سامسونگ و الجی در تهران

به گزارش وبلاگ حرف دل، مجموعه آی.پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه در امور تعمیرات لوازم خانگی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر تهران با شعبات مختلف است.

تعمیرات ماشین ظرف شویی بوش، سامسونگ و الجی در تهران

آی.پی امداد با مدیریت ایمان جهانبانویی سعی در ارتقاء فکری شما عزیزان در زمینه تعمیرات لوازم خانگی را دارد، همچنین با انتشار دلیل ارورهای لوازم خانگی برندهای مختلف، راهنمای فارسی استفاده، آموزش تعمیرات و ... سعی در رضایتمندی شما عزیزان را داریم.

برای اطلاع از دلیل های مختلف مسائل متداولی که برای ظرفشویی بوش ایجاد می گردد و همچنین جهت اطلاعات بیشتر از نمایندگی تعمیرات بوش روی لینک زیر کلیک نمایید.

1. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش در تهران

برای اطلاع از دلیل مسائل ماشین ظرفشویی سامسونگ کلیک کنید.

2. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران

جهت اطلاع از دلیل مسائل ماشین ظرفشویی ال جی کلیک کنید.

3. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی در تهران

معایبی که می تواند در ماشین ظرف شویی ایجاد گردد:

  • روشن نشدن ماشین ظرف شویی

هنگامی که این مشکل برای شما به وجود می آید بایستی برق ورودی دستگاه خود را بررسی کنید و درصورتی که مشکل خاصی را مشاهده نکردید به سراغ برد الکتریکی دستگاه بروید زیرا عیب احتمالاً از برد است.

  • ماشین ظرف شویی عمل آبگیری را انجام نمی دهد

آب ورودی دستگاه را بررسی کنید درصورتی که ایرادی را مشاهده نمی کنید بایستی شیر برقی دستگاه خود را موردبررسی قرار دهید.

  • ماشین ظرف شویی بعد از انجام آبگیری کار خود را آغاز نمی کند

این مسئله به موتور برمی گردد سپس باید به بررسی المنت بپردازید و درنهایت سیم کشی دستگاه را زیر نظر بگیرید.

  • ماشین ظرف شویی باوجود روشن شدن کار خود را آغاز نمی کند

درصورتی که به این حالت برخورد کردید موارد زیرا می تواند برای شما به وجود آید:

ممکن است آبگیری دستگاه انجام نگیرد که باید بررسی هیدرو ستات را انجام دهید درصورتی که این مسئله معیوب باشد آبگیری دستگاه شما صورت نمی گیرد.

پمپ تخلیه دستگاه خود را موردبررسی قرار دهید درصورتی که مشاهده می کنید که آبگیری انجام نمی گردد بایستی پمپ تخلیه را ازنظر مسدود بودن چک کنید.

هنگامی که آبگیری دستگاه شما انجام نمی گردد می تواند این مشکل ناشی از شیر برقی دستگاه شما باشد و باید آب ورودی را موردبررسی قرار دهید.

از مواردی که برای شما شرح داده شد درصورتی که هیچ گونه مسئله ای مشاهده نگردد بایستی مادربرد دستگاه خود را برای تعمیر زیر نظر قرار بدهید.

هنگامی که دستگاه ماشین ظرف شویی شما به درجه ای که مدنظر شما است نرسد این ایراد از المنت دستگاه منشأ می گیرد و حتی در این مورد باید به بررسی سنسور حرارتی نیز بپردازید که ممکن است به مشکل خورده باشد.

به یاد داشته باشید هنگامی که ماشین ظرف شویی شما آسیب می بیند همه میکروسویچ ها و سنسورها را موردبررسی قرار دهید.

  • دستگاه پیام خطا نمایش می دهد

با توجه به برندی که دارید پیام خطا معنای خاص خود را دارد اما می تواند بعضی پیام ها بین تمامی برندها مشترک باشد.

  • صدای زیاد دستگاه ماشین ظرف شویی

درصورتی که صدای زیادی از دستگاه می شنوید این مسئله می تواند ناشی از گیرکردن مانده غذایی است که سخت و سفت شده است ویا هنگامی که ظروف شما شکسته شده اند مقداری از آن ها در ماشین ظرف شویی گیر افتاده است. این مواردی که گفته شد امکان دارد که به میان چرخ و داخل پمپ برود و در این صورت صداهای آزاردهنده ای را ایجاد کند.

به طورکلی صداهای ساطع شده از دستگاه می تواند ناشی از پمپ، حلقه یاتاقان و بست بازوی آبپاش، بازوی آبپاش.

  • چرا ماشین ظرف شویی بوی بد می دهد

بوی ماشین ظرف شویی عموماً ناشی از تجمع ذرات غذا یا چربی است. آن ها می توانند فیلترها، بازوی اسپری، شلنگ تخلیه و نقاط دیگر را در اطراف ماشین ظرف شویی بپوشانند.

به مرور زمان این ذرات غذا بو می گیرند که حتی می تواند این مسئله به روی ظروف شما منتقل گردد. در نتیجه باکتری ها به وجود می آیند و ماشین ظرف شویی شما به عنوان یک محل پرورش دهنده برای باکتری ها و کپک می گردد. چگونه ماشین ظرف شویی را تمیز کنیم؟ تمیز کردن در هفته بهترین نتایج را به شما می دهد. فیلترهای ماشین ظرف شویی را تمیز کنید و حفره ها را تخلیه کنید. برای تمیز کردن ابتدا سینی یا قفسه ماشین ظرف شویی را بیرون بیاورید. فیلترها مورد شستشو قرار دهید درصورتی که نحوه صحیح شستشو آن را نمی دانید به دفترچه راهنما رجوع کنید. فیلترهای خود را به مدت 10 دقیقه در آب گرم خیس کنید. هرگونه مواد به جای مانده در دستگاه را خارج کنید. بازوی اسپری را تمیز کنید.

توصیه می گردد با سرکه تمیز کنید خواص اسیدی سرکه سفید کمک می کند برای از بین بردن مواد غذایی مؤثر است. توجه داشته باشید که شستشو با سرکه نباید به طور مرتب انجام گردد، زیرا خواص اسیدی آن می تواند به ماشین ظرف شویی شما آسیب بزند.

چرا ماشین ظرف شویی ظروف من را خشک نمی کند؟

دلایل متعددی وجود دارد که ممکن است ظروف شما خیس باشد. شما بسکمک از پلاستیک ها را شستشو می دهید. پلاستیک ها به دلیل تراکمی که دارند به راحتی خشک نمی شوند، بنابراین رطوبت زیادی در آن ها باقی می ماند. برنامه خشک کردن خود را نیز بررسی کنید.

سنسور حرارتی را نیز بررسی کنید زیرا ممکن است ناکارآمد باشد.

منبع: کجارو

به "تعمیرات ماشین ظرف شویی بوش، سامسونگ و الجی در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعمیرات ماشین ظرف شویی بوش، سامسونگ و الجی در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید