طرح ضد ایرانی کمیته تحقیقاتی جمهوریخواهان آمریکا

به گزارش وبلاگ حرف دل، کمیته تحقیقاتی جمهوریخواهان آمریکا قرار است روز چهارشنبه یک طرح ضدایرانی را رونمایی و معرفی کند.

طرح ضد ایرانی کمیته تحقیقاتی جمهوریخواهان آمریکا

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ حرف دل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، حزب جمهوریخواه آمریکا کوشش های انتخاباتی خود برای 2024 میلادی را شروع نموده و در نخستین گام های خود میخواهد روز چهارشنبه یک طرح ضد ایرانی را معرفی و رونمایی کند.

بر اساس این گزارش، تام کاتن نماینده جمهوریخواه آرکانزاس هفته گذشته در این کمیته مطالعاتی درباره افزایش چشمگیر مهاجران در مرز سخنرانی کرد. کریس کریستی فرماندار سابق جمهوریخواه ایالت نیوجرسی نیز هفته گذشته درباره لزوم فشار بر دولت بایدن صحبت کرد و ترامپ را عامل اصلی شکست جمهوریخواهان برای راهیابی به کاخ سفید و مجلس سنا دانست.

مایک پامپئو وزیر خارجه پیشین آمریکا نیز قرار است طی هفته جاری به این کمیته مطالعاتی ملحق گردد و در یک کنفرانس خبری درباره ایران شرکت کند. قرار است طی هفته ها و ماه های آینده نیز مایک پنس، نیکی هیلی و کریستی نوئم و مارکو روبیو در نشست های این کمیته شرکت نمایند.

گرچه هنوز هیچ یک از شخصیت های جمهوریخواه رسما رقابت های خود برای انتخابات ریاست جمهوری 2024 را شروع ننموده است ولی نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری این حزب با شرکت در نشست های این کمیته، رئوس برنامه ها و اولویت های کاری خود را اعلام خواهند کرد.

مایک پامپئو وزیر خارجه پیشین آمریکا قرار است برای دومین بار در 4 ماه اخیر در نشست کمیته مطالعاتی حزب جمهوریخواه شرکت کند. وی همراه با بعضی اعضای این کمیته، یک طرح ضد ایرانی را تهیه نموده و میخواهد در یک کنفرانس خبری که روز چهارشنبه برگزار خواهد شد، از این طرح رونمایی کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "طرح ضد ایرانی کمیته تحقیقاتی جمهوریخواهان آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح ضد ایرانی کمیته تحقیقاتی جمهوریخواهان آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید