عملکرد میلاد عبادی پور در تیم لهستانی، 1782 امتیاز با اسکرا

به گزارش وبلاگ حرف دل، ملی پوش والیبال ایران 545 ست در پنج سال گذشته برای تیم اروپایی خود به میدان رفت.

عملکرد میلاد عبادی پور در تیم لهستانی، 1782 امتیاز با اسکرا

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ حرف دل، تیم والیبال اسکرا بلخاتوف لهستان روز گذشته(شنبه) با انتشار پستی در فضای مجازی اطلاع داد که میلاد عبادی پور ملی پوش والیبال ایران دیگر برای این تیم بازی نخواهد کرد. عبادی پور که در سال 2017 به تیم لهستانی ملحق شده بود برای اسکرا 146 بازی انجام داد.

ملی پوش والیبال ایران در طول پنج سال حضورش در این تیم 545 ست برای تمیش به میدان رفت که در مجموع توانست 1782 امتیاز کسب کند.

در فصل گذشته عبادی پور نقطه قوت این تیم لهستانی به شمار می رفت. ملی پوش والیبال ایران در فصل گذشته در 33 بازی برای بلخاتوف بازی کرد. عبادی پور که پنج سال قبل از تیم والیبال بانک سرمایه به اسکرا پیوست عملکرد بسیار خوبی را از خود نمایش گذاشت.

او توانست در سال 2018 با این تیم لهستانی به یک قهرمانی در لیگ والیبال لهستان دست پیدا کند. بعلاوه او با تیمش دوبار قهرمان سوپرکاپ (2017 و 2018) لهستان شد. بعلاوه در کارنامه ملی پوش والیبال ایران یک بار نایب قهرمانی جام حذفی لهستان، سومی لیگ والیبال لهستان، سومی لیگ قهرمانان اروپا و سومی کاپ اروپا دیده می گردد.

البته در سال های گذشته ملی پوش والیبال ایران پیروز به کسب مدال های بیشتر نشد و به همین علت یکی از احتمالات جدایی او نتایجی بوده که عبادی پور با اسکرا کسب نموده است. در فصل گذشته اسکرا نتوانست بر روی سکو بایستد و به مقام چهارمی بسنده کرد.

به گزارش ایسنا، میلاد عبادی پور قدرتی زن ایرانی که از سال 2017 برای اسکرا در لیگ والیبال لهستان توپ می زد از این تیم جدا شد. رسانه های ایتالیایی اطلاع داده اند که مقصد بعدی این ملی پوش ایران میلانو ایتالیا است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "عملکرد میلاد عبادی پور در تیم لهستانی، 1782 امتیاز با اسکرا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملکرد میلاد عبادی پور در تیم لهستانی، 1782 امتیاز با اسکرا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید