مجموعه مس افکت به بازی دستینی 2 اضافه خواهد شد!

به گزارش وبلاگ حرف دل، بحث استفاده از عناوین مختلف در بازی های دیگر چیزی است که در این چند سال اخیر در دنیای گیمینگ رواج پیدا نموده است. در اصل عناوین لایو سروس برای اینکه همچنان کاربران خود را حفظ نمایند دست به این کار زده و از مجموعه های مشهور دیگر در عناوین این سبک استفاده می گردد.

مجموعه مس افکت به بازی دستینی 2 اضافه خواهد شد!

می توان گفت که بازی فورتنایت (Fortnite) در زمینه استفاده از شخصیت های مختلف و ترکیب مجموعه های متفاوت در بازی خود برترین عملکرد را دارد. حال نوبت به بازی دستینی 2 (Destiny 2) رسیده تا از این روش برای افزایش کاربران خود استفاده کند.

شرکت سازنده بازی دستینی 2 یعنی بانجی (Bungie) اعلام نموده که میخواهد از یک مجموعه مشهور در بازی بسیار محبوب خود استفاده کند. نام این مجموعه مس افکت (Mass Effect) بوده که سابقه بسیار زیادی در دنیای گیمینگ دارد. در اصل بانجی و بایوور در حال همکاری با یکدیگر هستند تا کرکترهای دنیای مس افکت وارد بازی دستینی 2 شوند.

همکاری دستینی 2 و بایوور به کاربران بازی دستینی 2 اجازه خواهد داد تا به تیم نورمندی (Normandy) ملحق بشوند. این همکاری از تاریخ 24 بهمن (13 فوریه) شروع شده و موارد زیادی را به دستینی 2 اضافه خواهد نمود. از این موارد می توان به آیتم های ظاهری و کرکترهای بازی اشاره نمود.

یکی از موارد ظاهری اضافه شده به این بازی بسته نورماندی است. این بسته دارای پوشش شپرد (Shepard) برای تایتان ها، پوشش گاروس (Garrus) برای هانترز و پوشش لیارا برای وارلاک (Warlock) است. در کنار این مورد یک فینیشر و پایکوبی هم به بازی اضافه شده که باعث شده تنوع در دستینی 2 بیش از پیش گردد. این بسته پریمیوم بوده و برای دریافت آن کاربران باید هزینه پرداخت نمایند.

در کنار بسته پریمیوم یک بسته رایگان نیز در اختیار کاربران قرار گرفته به نام Alliance Requisitions که دارای چندین آیتم ظاهری برای کاربران است. از این موارد می توان به Defence Ghost Shell و Alliance Scout Frigate اشاره نمود.

رویداد مس افکت در بازی دستینی 2 چندی پیش در کنار رویداد آرزوهای ریون (Rivens Wishes) معرفی گردید. این رویداد دستینی 2 تا اواخر سال جاری جریان خواهد داشت و کاربران می توانند از موارد خاص این رویداد استفاده نمایند. رویداد بازی دستینی 2 شامل چندین مأموریت مختلف است که به کاربران امتیازهایی خواهد داد تا در رویداد بعدی یعنی آخرین آرزو (Last Wish) استفاده نمایند.

بسته الحاقی بزرگ بعدی بازی دستینی 2 آخرین شکل (The Final Shape) نام دارد که قرار بود در اوایل سال 2024 میلادی عرضه گردد. با این حال عرضه این بازی با تأخیر روبرو شده و حال شرکت سازنده در اواسط تابستان سال آینده آن را عرضه خواهد نمود. در نتیجه بانجی زمان زیادی دارد تا این بسته الحاقی را کامل کند. مخصوصاً با توجه به مشکلاتی که برای بانجی در این مدت ایجاد شده، عرضه این بسته الحاقی و استقبال از آن می تواند بسیار مهم باشد.

منبع: Eurogamer

منبع: دیجیکالا مگ

به "مجموعه مس افکت به بازی دستینی 2 اضافه خواهد شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجموعه مس افکت به بازی دستینی 2 اضافه خواهد شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید