محمدی راد: حق مان را در زمین والیبال می گیریم، سپاهان دنبال قهرمانی است

به گزارش وبلاگ حرف دل، سرمربی تیم والیبال سپاهان هدف تیمش را دستیابی به عنوان قهرمانی لیگ برتر والیبال دانست و گفت آنها حق خود را در زمین والیبال می گیرند.

محمدی راد: حق مان را در زمین والیبال می گیریم، سپاهان دنبال قهرمانی است

به گزارش وبلاگ حرف دل، رحمان محمدی راد سرمربی تیم والیبال سپاهان در مورد پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل پاس گرگان در بازی رفت مرحله پلی آف یک چهارم نهایی لیگ برتر والیبال گفت: بازی خوبی را مقابل پاس گرگان به نمایش گذاشتیم و شاهد همان دیداری بودیم که توقع آن را داشتیم. به هر دو تیم بابت عملکردشان در این دیدار تبریک می گویم.

سرمربی تیم والیبال سپاهان ادامه داد: روز خوبی را در سرویس پشت سر گذاشتیم و توانستیم نظم دفاعی تیم پاس را به هم بریزیم. در دفاع روی تور و توپ های برگشتی نیز بسیار خوب عمل کردیم. در مجموع، بازی با پاس، دیدار ساده ای از کار درآمد و توقع پیروزی 3 بر صفر را نداشتیم.

محمدی راد خاطر نشان کرد: پاس تیمی بسیار جنگنده است و من مطمئنم که امروز روز خوب آنها نبود. ما این بازی را فراموش می کنیم و به فکر بازی بعدی خواهیم بود.

وی در پایان گفت: تیم سپاهان دنبال قهرمانی است. تیم های بسیار زیادی در لیگ امسال بابرنامه وارد عرصه شده اند و باید بگویم تیم های مدعی زیاد هستند. باید بجنگیم و حق مان را در زمین والیبال بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محمدی راد: حق مان را در زمین والیبال می گیریم، سپاهان دنبال قهرمانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدی راد: حق مان را در زمین والیبال می گیریم، سپاهان دنبال قهرمانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید