وحید امیری به بازی با عراق می رسد

به گزارش وبلاگ حرف دل، - درباره آچار فرانسه دراگان اسکوچیچ در تیم ملی اخبار امیدوارکننده ای منتشر شده که امیدواریم درست باشد.

وحید امیری به بازی با عراق می رسد

امیری که جلوی بحرین یکی از خوبهای تیم ملی بود، به خاطر مصدومیت در آن بازی مجبور به ترک زمین شد و بعد از بازی دراگان اسکوچیچ خاطرنشان کرد که شاید این مصدومیت باعث گردد که او نتواند در دو بازی بعدی تیم ملی به میدان برود.

طی روزهای گذشته اخبار متفاوتی درباره آخرین شرایط امیری منتشر شده است. بعضی اخبار حاکی از آن بوده مصدومیت او از ناحیه همسترینگ به قدری جدی بوده که شاید او نتواند تا آخر لیگ برای پرسپولیس به میدان برود.

حمید مطهری مربی پرسپولیس هم یکی دو روز قبل به خبرنگار فوتبالی گفت که امیری قطعا در ملاقات سوپرجام غایب خواهد بود منتهی حالا یک صفحه توییتری که اخبارش درباره تیم ملی، تا حد بسیار زیادی معتبر است، خبر از برطرف مصدومیت بازیکن کلیدی تیم دراگان اسکوچیچ داده است.

طبق ادعای صفحه GolBezan، در تازه ترین تستهایی که از امیری گرفته شده، تعیین شده که این بازیکن مسئله ای برای همراهی تیم ملی در بازیهای آینده نخواهد داشت.

البته بعید است امیری جلوی کامبوج بازی کند منتهی اگر خبر این صفحه توییتری درست باشد، احتمالا او جلوی عراق به میدان خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "وحید امیری به بازی با عراق می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وحید امیری به بازی با عراق می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید