ورودی های شهر زرند معرف هویت شهر هستند

به گزارش وبلاگ حرف دل، شهردار زرند از تبدیل این شهر به کارگاه سازندگی خبر داد.

ورودی های شهر زرند معرف هویت شهر هستند

در پنجمین روز از هفته دولت و طی آئینی با حضور معاون اقتصادی استاندار و جمعی از مدیران محلی، از فاز اول بوستان محله ای قرنی بهره برداری شد.

علی ضیا الدینی شهردار زرند در این مراسم با اعلام اینکه شهر زرند با حمایت های شورای شهر تبدیل به کارگاه سازندگی شده است گفت: یکی از اهداف و برنامه های شهرداری نگاه همه جانبه به مسائل و مسائل شهری و خصوصاً ورودی های شهر می باشد.

او با تاکید بر اینکه ورودی های شهر باید معرف هویت شهر باشد، از میدان دانشگاه به عنوان یکی از ورودی های بسیار مهم شهر نام بردو افزود:با اجرای طرح کارشناسی شده بیش از 500 متر مربع از فضای این میدان کاهش خواهد یافت تا دسترسی به میدان با ایمنی بالاتری انجام شود.

ضیاءالدینی حجم خاک برداری این میدان را بالغ بر 350 متر مکعب عنوان و شرح داد:برای آماده سازی این میدان جهت فعالیت های عمرانی بیش از 1800 متر مکعب شن ریزی نیز انجام خواهد شد.

شهردار زرنداستفاده از نظرات کارشناسان و پیاده سازی نقشه های کلی این طرح را از برنامه های مهم شهرداری عنوان و افزود:ساختن شهری زیبا، شاداب و زنده نیازمند مشارکت همه شهروندان به خصوص صاحب نظران وکارشناسان می باشد و در این راه دست یاری به سوی همه مهندسین و مشاورین داریم تا بتوانیم باجمع آوری، تدوین ضوابط و قوانین گامی در جهت استاندارد سازی و زیباسازی منظر شهری برداریم.

ضیاءالدینی ساماندهی جداول، زیباسازی فضای داخلی میدان، اجرای ابنما، گل کاری، ترمیم گوشوار های میدان، ترمیم آسفالت، نورپردازی و... را از برنامه های این شهرداری مطرح نمود.

او گفت: این میدان به مساحت 7000 متر مربع و اعتبار 50 میلیارد ریال بهسازی خواهد شد .

او اظهار امیدواری کرد:این طرح با همکاری و همراهی همه شهروندان و فعالیت های مجموعه شهرداری در کمترین زمان ممکن به بهره برداری برسد.

وبلاگ حرف دل کرمان کرمان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ورودی های شهر زرند معرف هویت شهر هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورودی های شهر زرند معرف هویت شهر هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید