تور مجازی: آتش بازی در جشن پیروزی روسیه

به گزارش وبلاگ حرف دل، به عقیده بسیاری، یکی از لذت بخش ترین تفریحات شبانه تماشا آتش بازی است و البته چه بهتر که این آتش بازی در آسمان شهر زیبای مسکو باشد. در ادامه با خبرنگاران همراه باشید و با تماشا تصاویر پانوراما حضور در آتش بازی های جشن پیروزی روسیه را تجربه کنید.

تور مجازی: آتش بازی در جشن پیروزی روسیه

اولین مراسم آتش بازی به مناسبت پیروزی در روسیه به وسیله به آتش درآوردن توپخانه در 21 دسامبر 1709 انجام شد. اما اولین آتش بازی پیروزی اتحاد جماهیر شوروی که به افتخار آزادسازی دو شهر از شهرهای این کشور، اوریول و بلگرود (Oryol and Belgorod)، در جنگ جهانی دوم بود، در تاریخ 5 می 1945 انجام شد. در این آتش بازی، 124 توپ 12 بار به طور همزمان شلیک کردند و در 9 می 1945 بود که به مناسبت پیروزی روسیه در برابر آلمان در جنگ جهانی دوم، 1000 توپ، در حالی که با 160 پروژکتور نوری قوی و پرتابه آتش بازی رنگارنگ همراه بودند، 30 دور، یک به یک، پشت سرهم به آتش در آمدند.

در 9 می 2016، به مناسبت هفتادمین سالگرد پیروزی روسیه، مردم در سراسر کشور به جشن و شادی پرداختند. اما جشن اصلی در آسمان مرکز بود؛ آسمان زیبای مسکو پر شده بود از آتش بازی های رنگارنگ و تماشای.

توصیف زیبایی این جشن کار آسانی نیست. بنابراین شما همراهان عزیز وبلاگ حرف دل را به تماشا تصاویر پانورامایی از آتش بازی های زیبای مسکو دعوت می کنم.

منبع: کجارو / airpano.com

به "تور مجازی: آتش بازی در جشن پیروزی روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور مجازی: آتش بازی در جشن پیروزی روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید