دولت سیزدهم و نمایندگان اهل سنت تعامل خوبی با هم دارند

به گزارش وبلاگ حرف دل، معاون پارلمانی رئیس جمهور، گفت: نمایندگان اهل سنت در سفر های استانی با رئیس جمهور جلساتی داشتند و در قالب مجامع استانی هم دیدگاه های خود را بیان خواهند کرد.

دولت سیزدهم و نمایندگان اهل سنت تعامل خوبی با هم دارند

به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی وبلاگ حرف دل، سید محمد حسینی، معاون پارلمانی رئیس جمهور در حاشیه نشست با نمایندگان اهل تسنن در جمع وبلاگ حرف دل ضمن تبریک هفته وحدت، گفت: جمهوری اسلامی از ابتدا توجه خاصی به خواهران و برادران اهل سنت داشته است و در مجلس شواری اسلامی هم 10 نفر از نمایندگان اهل سنت حضور دارند که بنای ما بر این بوده در تعامل با آن ها باشیم. دیدگاهها، نظرات و پیشنهاداتی که دارند برای اینکه شرایط کشور بهتر گردد همراه دنبال خواهیم کرد.

حسینی اعلام کرد: امروز در این جلسه نمایندگان مسائل مربوط به استان خود و توقع و انتظاراتی که از دولت سیزدهم دارند را بیان کردند. بعلاوه در سفر های استانی با رئیس جمهور جلساتی داشتند و در قالب مجامع استانی هم دیدگاه های خود را بیان خواهند کرد. از این جهت تعامل خوبی وجود دارد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: امیدواریم در آینده گام های موثرتری در استان های مرزی مخصوصا اهل سنت هستند برداریم البته در بعضی منطقه ها شیعیان هم از محرومیت رنج می برند و باید اقدامات خوبی برای برطرف مسائل اهل سنت و همه مردم کشور صورت بگیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "دولت سیزدهم و نمایندگان اهل سنت تعامل خوبی با هم دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دولت سیزدهم و نمایندگان اهل سنت تعامل خوبی با هم دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید