شرط عجیب ماریتیمو، علیپور را به پرسپولیس وصل کرد

به گزارش وبلاگ حرف دل، پرسپولیس در جابجایی تابستانی در پی جذب دومهاجم با کیفیت خواهد بود و گزینه اول سرخ ها از بازگشت علی علیپور مهاجم سابق این تیم به جمع سرخ هاست. علیپور که دو فصل پیش با قراردادی 2 ساله از پرسپولیس راهی ماریتیموی پرتغال شد و در سرانجام این فصل قراردادش با این باشگاه به اتمام می رسد.

شرط عجیب ماریتیمو، علیپور را به پرسپولیس وصل کرد

مهاجم ایرانی ماریتیمو در این دو فصل تلاش زیادی کرد تا جایگاه ثابتی در این تیم به دست بیاورد و در این فصل این رخ داد، اما او همچنان در آمار گلزنی شرایط خوبی نداشت. علیپور با توجه به سرانجام قراردادش حالا به گزینه اصلی پرسپولیس تبدیل شده است و نکته ای که او را به سرخ ها نزدیک می کند پیشنهاد دور از انتظار ماریتیمو به این بازیکن است.

طبق شنیده ها این باشگاه پرتغالی برای تمدید با علیپور به او اعلام کرده باید رقم قراردادش از فصل پیش کمتر باشد. موضوعی که احتمالا باعث جدایی این بازیکن از ماریتیمو خواهد شد و سرخ ها می توانند بیش از پیش امیدوار به جذب مهاجم سابق خود باشند.

پرسپولیس بعد از جدایی علیپور هرگز پیروز نشد جای خالی این بازیکن را در ترکیب خودش پرکند و حالا بازگشت او می تواند یک گزینه بدون ریسک برای سرخ ها باشد.

خبرورزشی

منبع: فرارو

به "شرط عجیب ماریتیمو، علیپور را به پرسپولیس وصل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط عجیب ماریتیمو، علیپور را به پرسپولیس وصل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید