قرار سلامت ویژه بانوان در فلکه لوزی برپاست

به گزارش وبلاگ حرف دل، سومین ویژه برنامه قرار سلامت، حال خوب ما به مناسبت هفته سلامت روان و سلامت بانوان، اکنون در منطقه 13 میزبان مراجعان است.

قرار سلامت ویژه بانوان در فلکه لوزی برپاست

به گزارش وبلاگ حرف دل، شهردار منطقه13 ، حساس سازی جامعه به نقش خود مراقبتی و ارتقا سلامت روان به وسیله افزایش نشاط اجتماعی و اطلاع رسانی گروه های مختلف جامعه در مورد اولویت های سلامت زنان از اهداف اجرای برنامه های هفته سلامت روان و بانوان برشمرد و اضافه نمود: در این راستا، سومین قرار سلامت، حال خوب ما ویژه بانوان در قالب خدمات سلامت محور همراه با مراسم هفته سلامت روان برگزار می گردد.

محمدهادی علی احمدی ادامه داد: با بیان اینکه، در قالب این طرح، مشاوره فردی و تغذیه با حضور کارشناسان ارشد، به متقاضیان ارائه می گردد اضافه نمود: غربالگری سرطان سینه با حضور پزشک متخصص زنان با مشارکت مرکز بهداشت شرق و جهاد دانشگاهی تهران از دیگر خدماتی است که برای این طرح از سوی اداره سلامت منطقه در نظر گرفته شده است.

شهردار منطقه 13 ادامه داد: ویژه برنامه سومین قرار سلامت، حال خوب ما امروز چهارشنبه 27 مهر ماه تا ساعت 13 در مجموعه شهربانو برگزار می گردد که در کنار این طرح سلامت محور مراسم ویژه هفته سلامت روان در این مرکز تدارک دیده شده است که بانوان علاوه بر بهره مندی از خدمات این طرح، می توانند در این مراسم شرکت نمایند.

مجموعه شهربانو منطقه13 در خیابان خشی، فلکه لوزی، خیابان 27 / 11 قرار گرفته است و 24 تا 30 مهر ماه سال 1401 به عنوان هفته ملی سلامت بانوان ایران با شعار سلامت زنان، بنیان خانواده سالم و جامعه جوان نامگذاری شده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "قرار سلامت ویژه بانوان در فلکه لوزی برپاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرار سلامت ویژه بانوان در فلکه لوزی برپاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید