میوه ای خاص برای درمان میگرن و تقویت ایمنی بدن

به گزارش وبلاگ حرف دل، به نقل از اخبارالیوم، میوه سپستان سرشار از بسکمک از مواد مغذی مفید مانند ویتامین C و آنتی اکسیدان هاست که به کاهش التهاب محافظت از سلامت قلب و بهبود خواب به نام بخشی از یک رژیم غذایی سالم کمک می کند.

میوه ای خاص برای درمان میگرن و تقویت ایمنی بدن

فواید میوه سپستان برای مبارزه با عفونت ها و تقویت ایمنی

التهاب بخشی از پاسخ طبیعی بدن به بیماری یا آسیب است و در کوتاه مدت می تواند مفید باشد. با این حال، التهاب طولانی مدت در بسکمک از بیماری های مزمن نقش دارد.اگرچه یک رژیم غذایی غنی از میوه ها، سبزیجات و فیبر به طور کلی می تواند به کاهش التهاب کمک کند، اما میوه سپستان به طور ویژه می تواند به نام یک ضد التهاب عمل کند.

مفید برای مبارزه با سرطان

میوه سپستان حاوی آنتی اکسیدان های زیادی است که به مبارزه با رادیکال های گرم و انواع مختلف سرطان و به جلوگیری از توسعه سلول های سرطانی کمک می کند.

مبارزه با نقرس

طبق یک مطالعه نو، مصرف سپستان، طی دو روز حملات نقرس را تا 35 ٪ کاهش داده و صرف نظر از جنسیت، وزن بدن، دارو های ادرار آور و استفاده از دارو های ضد نقرس، این اثر ثابت ماند.

مفید برای سلامت قلب

به طور کلی، یک رژیم غذایی غنی از میوه و سبزیجات و کم چرب برای سلامت قلب بهترین رژیم غذائی است که میوه سپستان هم می تواند به ویژه در یک رژیم غذایی سالم برای قلب مفید باشد، زیرا با احتمال کاهش فشار خون همراه است.

خوابی آرام با سپستان

سپستان یک منبع طبیعی غنی از ملاتونین به نام یک انتقال دهنده عصبی است که بر خواب و روحیه تأثیر می گذارد. ملاتونین می تواند برای کسانی که از بی خوابی رنج می برند مفید باشد، زیرا این ماده شیمیایی باعث خواب آلودگی می شود.

گردش خون را بهبود می بخشد

نتایج مطالعات نشان می دهد که مصرف میوه بامبو استقامت فرد را در هنگام ورزش بهبود می بخشد. این احتمالاً به دلیل شاخص گلیسمی پایین و خاصیت ضد التهابی، آنتی اکسیدانی و تقویت کننده جریان خون است.

درمان میگرن

آب میوه سپستان به درمان میگرن، عفونت و تورم کمک می کند. آسیاب کردن دانه های میوه سپستان هم به درمان روماتیسم کمک می کند، زیرا حاوی ماده ای چسبناک است که می تواند به صورت موضعی در محل درد قرار گیرد.

منبع: همگردی

به "میوه ای خاص برای درمان میگرن و تقویت ایمنی بدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میوه ای خاص برای درمان میگرن و تقویت ایمنی بدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید