پشت پرده لغو افتتاح پروژه های عمرانی کیش چه بود؟، فرصت طلبی دشمنان کیشوندان برای تسویه حساب رسانه ای

به گزارش وبلاگ حرف دل، به گزارش دیده بان گردشگری با وجود اعلام قبلی دولت مبنی بر افتتاح پروژه های عمرانی و زیربنایی جزیره کیش در پانزدهم تیرماه، این افتتاحیه که قرار بود به وسیله رئیس جمهور صورت گیرد، انجام نشد.

پشت پرده لغو افتتاح پروژه های عمرانی کیش چه بود؟، فرصت طلبی دشمنان کیشوندان برای تسویه حساب رسانه ای

پشت پرده لغو افتتاح پروژه های عمرانی کیش چه بود؟

با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی دولت، افتتاح پروژه هایی که در چند سال اخیر عملیاتی شده و به بهره برداری رسیده است در دستور کار دولت است. از میان پروژه های عمرانی کیش، ترمینال نو فرودگاه بین المللی کیش و بعلاوه هتل پنج ستاره پالاس از مهم ترین پروژه هایی است که در مرحله تجهیز قرار گرفته است و با درخواست سازمان منطقه آزاد کیش از نهاد ریاست جمهوری بنابر آن بود که در مراسمی با حضور رئیس جمهور گزارشی از پیشرفت این پروژه ها ارائه شود که در نهایت با توجه به تاکید نهادریاست جمهوری بنابر این شد که در صورت تجهیز کامل این مجموعه ها و در مرداد ماه افتتاح انجام شده و در ماه های آینده پروژه ها به بهره برداری برسد.

اقدامی حرفه ای از طرف سازمان منطقه آزاد کیش و نهاد ریاست جمهوری که از افتتاح های نمایشی جلوگیری میکند و قابل تقدیر است.

فرصت طلبی دشمنان کیشوندان برای تسویه حساب رسانه ای

با تصمیم مشترک سازمان منطقه آزاد کیش و نهادریاست جمهوری برای تعویق افتتاح پروژه ها پس از تجهیز کامل که اقدامی صحیح و حرفه ای بو د، بعضی سایت های سودجو که به صورت قارچ و در فضای مجازی اندکی رشد نموده اند آغاز به عقده گشایی و تخریب سازمان منطقه آزاد کیش نموده اند. این افراد که پیش تر معین شد دغدغه اصلی شان تخریب سازمان منطقه آزاد کیش برای دریافت امکانات از این مجموعه است و حتی با بدترین الفاظ به کیشوندان و بومیان کیش توهین نموده بودند، به صورت هماهنگ و یکپارچه به جای تقدیر از جلوگیری از افتتاح نمایشی پروژه ها به وسیله سازمان منطقه آزاد کیش ، دست به تخریب زده اند.

منبع: گردشبان

به "پشت پرده لغو افتتاح پروژه های عمرانی کیش چه بود؟، فرصت طلبی دشمنان کیشوندان برای تسویه حساب رسانه ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده لغو افتتاح پروژه های عمرانی کیش چه بود؟، فرصت طلبی دشمنان کیشوندان برای تسویه حساب رسانه ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید