پیش بینی شرایط آب و هوای آخرهفته ، سفر برویم یا نرویم؟

به گزارش وبلاگ حرف دل، سازمان هواشناسی گفت: امروز (چهارشنبه) به تدریج ابرناکی و بارش در شرق سواحل دریای خزر، تهران و استان های سمنان و خراسان شمالی کاهش می یابد و در مرکز، شرق، جنوب شرق و جنوب کشور ادامه خواهد داشت.

پیش بینی شرایط آب و هوای آخرهفته ، سفر برویم یا نرویم؟

وبلاگ حرف دل:در شمال شرق فارس، غرب کرمان، شمال سیستان و بلوچستان، جنوب خراسان رضوی و خراسان جنوبی، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید رخ می دهد و در سایر منطقه ها بارندگی خفیف است.

پنجشنبه در شرق، شمال شرق کشور و استان فارس، رگبار ضعیف و پراکنده همراه با افزایش نسبی دما پیش بینی می شود و در جنوب شرق کشور شامل استان کرمان، نیمه جنوبی خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید رخ می دهد.

جمعه در ارتفاعات جنوب کرمان و شرق یزد، رگبار پراکنده و وزش باد انتظار می رود و در نوار غربی کشور روند افزایش نسبی دما مورد انتظار است.

برپایه این گزارش، شنبه در چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و ارتفاعات غرب فارس، افزایش ابر و رگبار پراکنده رخ می دهد، همچنین ساعات بعدازظهر در شمال آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی افزایش ابر و رگبار و رعد و برق انتظار می رود.

یکشنبه در ارتفاعات خوزستان و ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، غرب فارس و شمال بوشهر، افزایش ابر و رگبار پراکنده پیش بینی می شود.

قابل ذکر است تا روز جمعه وزش باد در نوار شرقی کشور تداوم خواهد داشت در برخی از ساعات روز شدید و گاهی با گردوخاک همراه خواهد بود.

چهارشنبه و پنجشنبه خلیج فارس و تنگه هرمز مواج است.

هوای امروز تهران ابری همراه با بارش پراکنده است، اما به تدریج کاهش ابر و گاهی وزش باد را شاهد خواهیم بود.

بیشینه دمای امروز مرکز 20 و کمینه دمای آن 11 درجه سانتی گراد خواهد بود.

منبع: توریسم آنلاین

به "پیش بینی شرایط آب و هوای آخرهفته ، سفر برویم یا نرویم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی شرایط آب و هوای آخرهفته ، سفر برویم یا نرویم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید