آیفون 13 دقیقا چه شکلی خواهد بود؟

به گزارش وبلاگ حرف دل، با این وجود هیچ تضمینی وجود ندارد که این تصاویر فاش شده، دقیقاً مطابق همان گوشی باشند که اپل ارائه می کند، اما در حال حاضر این بهترین حدس ما در مورد طراحی گوشی است.

آیفون 13 دقیقا چه شکلی خواهد بود؟

ظاهر آیفون 13 اپل در اواخر سال جاری به چه صورت خواهد بود؟ هیچ کس به طور قطعی نمی داند، اما تعداد زیادی از خبر های تایید نشده و شایعات در مورد سخت افزار آینده اپل ایده روشنی را در مورد انتظارات ما ایجاد کرده است.

رندر هایی ارائه شده است که محتمل ترین طرحی است که انتظار داریم اپل برای گوشی پرچمدار آیفون 13 آینده خود به کار گیرد.

با این وجود هیچ تضمینی وجود ندارد که این تصاویر فاش شده، دقیقاً مطابق همان گوشی باشند که اپل ارائه می کند، اما در حال حاضر این بهترین حدس ما در مورد طراحی گوشی است.

به طور مداوم طرح ها نشان می دهد که ما تغییرات عمده ای در سری آیفون 13 نخواهیم دید، اما احتمالاً چند تغییر ایجاد شده است که به معنای متفاوت بودن ظاهر گوشی آینده است.

انتظار می رود ارتقای دوربین برای آیفون 13 کمترین باشد، به احتمال زیاد آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مکس گوشی هایی هستند که تغییرات عمده ای در دوربین های عقب خود ایجاد می کنند.

طراحی دوربین در آیفون 13 شایعات زیادی را در مورد تغییرات ارائه داده است و بزرگترین تغییر، احتمالاً حرکت لنز ها به سمت طراحی مورب است تا از ظاهر آن ها در آیفون 12 فاصله بگیرد.

همچنین انتظار می رود ضخامت آن 2.51 میلی متر باشد که با آیفون 12 با ضخامت 1.5 میلی متر مقایسه می شود. طبق طیف گسترده ای از اطلاعات، اپل از یک بریدگی کوچکتر در سری آیفون 13 استفاده خواهد کرد. در حقیقت، تصور می شود که در مقایسه با آیفون 12 از نظر عرض 30 ٪ کوچکتر باشد.

سایر خبر ها حاکی از آن است که اپل در سال 2021 رنگ های خود را تغییر می دهد و این ما را متعجب نمی کند. این شرکت اغلب هنگامی که آیفون نوی را رونماییمی کند این کار را انجام می دهد.

آنچه ما را شگفت زده کرده است رنگ هایی است که شرکت احتمالاً انتخاب کرده است. طبق برخی از خبر ها، اپل سایه صورتی و نارنجی را به نام موارد نو اضافه شده برای سال 2021 در نظر گرفته است.

منبع: انتخاب

منبع: فرادید

به "آیفون 13 دقیقا چه شکلی خواهد بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیفون 13 دقیقا چه شکلی خواهد بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید