اردیبهشت سرپرست دبیری فدراسیون پزشکی ورزشی شد

به گزارش وبلاگ حرف دل و به نقل از پایگاه خبری پزشکی ورزشی ایران، دکتر غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی در مراسم تودیع و معارفه دبیر فدراسیون، توضیح داد: خانواده پزشکی ورزشی افتخار می نماید که از ظرفیت بسیار بالای نیروهای متخصص و توانمند انسانی در سراسر کشور بهره مند است. در این راستا در دوره جدید کوشش خواهیم کرد از تمام ظرفیت های موجود به بهترین شکل ممکن بهره مند شویم؛ چرا که معتقدیم فدراسیون پزشکی ورزشی باید با شتاب دوچندان و با انسجام و همدلی برنامه های راهبردی خود را پیگیری نماید.

اردیبهشت سرپرست دبیری فدراسیون پزشکی ورزشی شد

نوروزی با اشاره به سوابق دبیر جدید فدراسیون در کسوت های مدیریتی، پزشکی و اجرایی مختلف، خاطر نشان کرد: دکتر اشکان اردیبهشت با کوله باری از تجربه و دانش در عرصه های مختلف بین المللی، ملی و استانی پزشکی ورزشی قطعاً نقش مهمی در پیشبرد اهداف عالی و شتاب برنامه های فدراسیون خواهد داشت و همان طور که عنوان شد در عرصه های مختلف از جمله در هیات پزشکی ورزشی استان البرز سرمنشا خدمات درخشانی بوده اند و خوشحالیم که از این ظرفیت هیات های استانی عزیزمان می توانیم در دبیری فدراسیون بهره مند شویم.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با قدردانی از دکتر رضا سعیدی، سرپرست سابق دبیری فدراسیون توضیح داد: دکتر سعیدی نیز از جمله نیروهای خدوم، ساعی و با دانش پزشکی ورزشی است و صمیمانه از سال ها کوشش ایشان در سمت های مختلف پزشکی ورزشی قدردانی می نماییم و بی شک این عضو توانمند خانواده پزشکی ورزشی همچنان در جمع ما خواهد بود.

در این مراسم دکتر رضا سعیدی و دکتر سید اشکان اردیبهشت طی سخنان کوتاهی با اشاره به حجم برنامه های پیش روی فدراسیون پزشکی ورزشی در بخش های مختلف اطمینان دادند که با کوشش و برنامه ریزی، تحقق اهداف متعالی فدراسیون در دوره جدید مدیریتی امکانپذیر است.

در این مراسم ضمن اهدای لوح تقدیر به دکتر سعیدی بابت خدمت در کسوت دبیری فدراسیون، ابلاغ دکتر اردیبهشت نیز به وی تقدیم شد.

در حکم ابلاغ دکتر اردیبهشت که به امضای دکتر نوروزی رسیده، آمده است:

دکتر اردیبهشت متخصص پزشکی ورزشی، سال هاست که در کسوت ریاست هیات پزشکی ورزشی البرز فعالیت می نماید. وی همچنین سابقه دبیری فدراسیون ورزش ناشنوایان را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

وی هم اکنون عضو کمیته پزشکی کنفدراسیون دو و میدانی آسیا و رئیس کمیته پزشکی فدراسیون دو و میدانی کشورمان است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اردیبهشت سرپرست دبیری فدراسیون پزشکی ورزشی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اردیبهشت سرپرست دبیری فدراسیون پزشکی ورزشی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید