اعطای بسته حمایتی و تسهیل شرایط مجوز سرویس مدارس

به گزارش وبلاگ حرف دل، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی شهرداری اصفهان از اعطای بسته های حمایتی برای رانندگان سرویس مدارس خبرداد.

اعطای بسته حمایتی و تسهیل شرایط مجوز سرویس مدارس

محمد پرورش گفت: سال جاری باتوجه به اعلام وزارت آموزش و پرورش مبنی بر بازگشایی مدارس و برگزاری کلاس ها به صورت حضوری، سازمان تاکسیرانی شرایط مطلوبی را برای رانندگان سرویس مدارس ایجاد نموده است تا افراد مختلف با شرایط متفاوت امکان دریافت مجوز سرویس مدارس داشته باشند.

او از کوشش برای تسهیل و تسریع فرایند اخذ و تمدید مجوز سرویس های مدارس اطلاع داد و اضافه نمود: ثبت نام خودرو های شخصی برای دوگانه سوز کردن، اعطای وام تعویض مخازن سی ان جی، بخگرددگی جرائم سنوات گذشته رانندگان، بخگرددگی جرائم پروانه شرکت های سرویس دانش آموزی، تمدید استعلام های مورد احتیاج برای افرادی که قبلاً مجوز داشته اند، کاهش استعلام ها برای افراد جدیدالورود و امکان استفاده از خدمات بیش از 60 مرکز رفاهی و تفریحی، قسمتی از بسته حمایتی این سازمان برای رانندگان سرویس مدارس است.

پرورش اضافه نمود: برای معاینه فنی خودرو های سرویس مدارس در سال های گذشته مانند خودرو های عمومی سختگیری می شد که در راستای حمایت از رانندگان سرویس مدارس این شرایط تعدیل شده و معاینه فنی این خودرو ها مانند خودرو های شخصی اعمال می گردد.

او از دیگر محاسن این طرح را صدور مجوز تردد در محدوده زوج و فرد شهر برای رانندگان سرویس دانست و اطلاع داد: رانندگان پس اخذ مجوز سرویس مدارس می توانند از این شرایط بهره مند شوند.

به گفته پرورش، متقاضیان می توانند برای ثبت نام اولیه در این طرح و کسب اطلاعات بیشتر، کد رایگان

*6655* 401401 #را شماره گیری نمایند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی شهرداری اصفهان به ارائه توضیحاتی درباره اهمیت سرویس مدارس در حمل و نقل درون شهری پرداخت و تأکید کرد: سرویس مدارس در 9 ماهه سال تحصیلی می توانند از تردد های اضافی جلوگیری نموده و باعث کاهش ترافیک، کاهش مصرف سوخت و کاهش آلودگی هوا شوند.

او اضافه نمود: از سوی دیگر سرویس مدارس نقش مهمی در اقتصاد خانواده و کسب عایدی بیشتر ایفا می نمایند، چراکه رانندگان سرویس می توانند با کمترین زمان در آمد قابل توجهی را کسب نمایند.

وبلاگ حرف دل اصفهان اصفهان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اعطای بسته حمایتی و تسهیل شرایط مجوز سرویس مدارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعطای بسته حمایتی و تسهیل شرایط مجوز سرویس مدارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید