ترکیب احتمالی استقلال مقابل گل گهر، غایبان حتمی استقلال؛ تغییرات مجیدی

به گزارش وبلاگ حرف دل، استقلال در بازی خانگی امشب میزبان تیم گل گهر سیرجان خواهد بود.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل گل گهر، غایبان حتمی استقلال؛ تغییرات مجیدی

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ حرف دل، در چارچوب بازی های هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال تیم استقلال تهران از ساعت 21:50 امروز میزبان تیم گل گهر سیرجان خواهد بود. تیم گل گهر طی 9 بازی گذشته تنها به دو شکست رضایت داده و حریف سرسختی برای آبی ها در این مسابقه خواهد بود.

استقلال تهران با فزونی مقابل تیم پدیده وارد این مسابقه می گردد. آبی ها در بازی خانگی و معوقه از هفته بیست و یکم پیروز به شکست دو بر صفر تیم مهدی رحمتی شدند تا با نزدیک شدن به صدر جدول به استقبال یک سرمربی استقلالی دیگر بروند.

امیر قلعه نویی و تیمش که با در اختیار داشتن چندین بازیکن از استقلال به اسم یکی از تیم های قدرتمند لیگ شناخته می گردد درحالی رتبه چهارم را در اختیار دارند که در بازی رفت برابر تیم محمود فکری با نتیجه دو بر یک شکست خورده بودند.

استقلال در بازی امشب به صورت حتمی محمد رشید مظاهری، داریوش شجاعیان، شیخ دیاباته و هروویه میلیچ را در اختیار نخواهد داشت. این چهار بازیکن در اردوی تیم حضور ندارند و درحالیکه در کنفرانس خبری قبل از برای گفته شد برای حضور مظاهری و وریا غفوری از سوی کادرفنی برنامه ریزی شده اما این دو در تمرین روز گذشته غایب بودند تا عدم حضورشان در این بازی تعیین گردد.

در غیاب این بازیکنان، حضور احمد موسوی و فرشید اسماعیلی نهایی نشده بود که حضور این دو بازیکن در آخرین جلسه تمرینی پیش از بازی نشان داد که در صورت صلاحدید کادرفنی می توانند به ترکیب ملحق شوند.

در غیاب مظاهری، سیدحسین حسینی که مقابل صنعت نفت و پدیده پیروز به کلین شیت شده برای سومین بازی متوالی درون دروازه می ایستد و در سودای سومین کلین شیت متوالی خواهد بود. در خط دفاعی به نظر می رسد همچون بازی گذشته محمد دانشگر، عارف غلامی و سیاوش یزدانی حضور داشته باشند و احمد موسوی به آنها ملحق می گردد.

در خط میانی مهدی پور و مسعود ریگی که به بازیکنان اصلی تیم تبدیل شده در کنار رضاوند بازی می نمایند و در غیاب دیاباته در خط حمله آرمان رمضانی، مهدی قایدی و امیر ارسلان مطهری بازی خواهند کرد.

بدین ترتیب ترکیب احتمالی استقلال مقابل گل گهر سیرجان به توضیح زیر است:

سیدحسین حسینی، احمد موسوی، عارف غلامی، سیاوش یزدانی، محمد نادری، مهدی مهدی پور، مسعود ریگی، آرش رضاوند، مهدی قایدی، آرمان رمضانی و امیر ارسلان مطهری

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ترکیب احتمالی استقلال مقابل گل گهر، غایبان حتمی استقلال؛ تغییرات مجیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب احتمالی استقلال مقابل گل گهر، غایبان حتمی استقلال؛ تغییرات مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید