آدینه سامانه بارشی وارد کشور می گردد

به گزارش وبلاگ حرف دل، طبق پیش بینی سازمان هواشناسی روز آدینه سامانه بارشی جدیدی وارد کشور خواهد شد.

آدینه سامانه بارشی وارد کشور می گردد

امروز چهارشنبه در بخش هایی از گیلان بارش پراکنده پیش بینی می گردد و در سایر نقاط کشور جوی نسبتا پایدار حاکم است.

پنجشنبه در نواحی شمال غرب غرب سواحل غربی دریای خزر، ارتفاعات و دامنه های البرز و مرکزی و ارتفاعات زاگرس مرکزی افزایش ابر رگبار باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت انتظار می رود.

آدینه سامانه بارشی در بخش هایی از آذربایجان شرقی، اردبیل، ارتفاعات و دامنه های البرز در استان های زنجان قزوین، البرز تهران و بعلاوه استان های ساحلی دریای خزر فعالیت خواهد داشت شنبه علاوه بر نواحی ذکر شده در بخش هایی از خراسان رضوی و شمال خراسان رضوی بارش ادامه خواهد داشت و در این روز شدت بارش در استان های گیلان و مازندران افزایش خواهد یافت.

یکشنبه با تضعیف سامانه بارشی در بخش هایی از سواحل دریای خزر ارتفاعات البرز و شمال شرق ابرناکی و بارش پراکنده انتظار می رود.

امروز در بخش هایی از شرق شمال شرق و دامنه های جنوبی امروز پنجشنبه در شمال غربه غرب و مرکز و آدینه در غرب ، مرکز و دامنه های جنوبی البرز وزش باد شدید موقت و در منطقه ها مستعد خیزش گردوخاک بیش بینی می گردد از آدینه تا یکشنبه در نوار شمالی کشور و استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز روند کاهشی دما پیش بینی می گردد و طی این مدت بارش برف در ارتفاعات دور از انتظار نیست همچنی طی سه روز آینده دریای خزر مواج خواهد بود.

وبلاگ حرف دل مالی صنعت ، تجارت و کشاورزی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "آدینه سامانه بارشی وارد کشور می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آدینه سامانه بارشی وارد کشور می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید