دغدغه کی روش برای بازی با آمریکا

به گزارش وبلاگ حرف دل، تیم ملی فوتبال ایران بعد از برگزاری ملاقات دوم خود در جام جهانی مقابل ولز که با فزونی شیرین ملی پوشان ایران همراه شد، تمرینات خود را برای ملاقات حساس مقابل آمریکا از سر گرفت. گزارش اتفاقات و حواشی پیرامون تیم ملی در قطر را در گزارش زیر می خوانید.

دغدغه کی روش برای بازی با آمریکا

تمرین در 2 گروه و بازگشت بیرانوند

تمرین تیم ملی فوتبال ایران بعد از پیروزی مقابل ولز در جام جهانی 2022 قطر امروز شنبه در کمپ تمرینی الریان برگزار گردید. این تمرین از ساعت 10:30 به وقت محلی در چمن تمرینی استادیوم الریان قطر شروع شد.

بازیکنان اصلی ملاقات با ولز در تمرین امروز حضور نداشتند. آنها ریکاوری خود را در هتل محل اقامتشان پشت سر گذاشتند.

علیرضا جهانبخش که با دریافت دومین کارت زرد خود در جام جهانی از حضور در بازی با آمریکا محروم است در تمرین امروز حضور نداشت.

کارلوس کی روش در بخشی از تمرین امروز با برونو دستیار خود که از او به عنوان مغز متفکرش یاد می گردد جلسه ای خصوصی برگزار کرد.

کادر فنی تیم ملی ایران آیتم های تمرینی را در کنار جایگاه وبلاگ حرف دل برگزار کرد تا آنها از نزدیک مشغول دیدنی تمرین شوند.

بعلاوه علیرضا بیرانوند پس از پشت سر گذاشتن 6 روز از مصدومیت خود مجوز تمرین داشت. او امروز با پیغام نیازمند و امیر عابدزاده تمرین کرد. بعلاوه سیدحسین حسینی دروازه بان تیم ملی نیز که دیروز در ترکیب بود ریکاوری خود را در هتل پشت سر گذاشت.

اصحاب رسانه نیز پس از حضور 15 دقیقه ای در تمرین طبق قوانین فیفا به بیرون راهنمایی شدند تا بازیکنان زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را پیگیری نمایند.

ملی پوشان بازی آمریکا را دیدند

بعد از فزونی مقابل ولز و بازگشت ملی پوشان به هتل ، کیروش بازیکنان را در اختیار خودش گذاشت و آن ها به استراحت مشغول شدند. در این بین برخی از بازیکنان تیم ملی از فرصت استفاده کردند و بازی امریکا و انگلیس را از تلویزیون دیدن کردند. این ملاقات با نتیجه بدون گل به خاتمه رسید.

احتمال سفر خانواده بازیکنان به قطر

تیم ملی فوتبال ایران در آخرین بازی مرحله گروهی جام جهانی از ساعت 22.30 روز سه شنبه به مصاف آمریکا می رود. ایران در صورت پیروزی در این مسابقه و حتی با نتیجه تساوی به شرط توقف تیم ولز برابر انگلیس به مرحله حذفی صعود می نماید.

ایران تا به امروز برابر انگلیس و ولز به میدان رفته و صاحب یک برد و یک شکست شده است.

با توجه به شانس بالای تیم ملی ایران برای صعود به مرحله حذفی محتمل است اعضای خانواده بازیکنان به قطر سفر نمایند.

در حال حاضر برخی از خانواده ها در قطر هستند و بازیکنان ایران را از نزدیک مورد حمایت قرار می دهند.

پاداش 15 هزار دلاری در انتظار ملی پوشان

بعد از فزونی مقابل ولز و کسب اولین برد در رقابت های جام جهانی ، فدراسیون فوتبال قرار است بابت این پیروزی به بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی پاداش بدهد. گفته می گردد این پاداش برای هر بازیکن حدود 15 هزار دلار است که پیش از بازی با آمریکا به ملی پوشان پرداخت خواهد شد.

دغدغه بزرگ کی روش برای بازی با آمریکا

مطابق پیشبینی علیرضا بیرانوند گلر اول تیم ملی در جام جهانی بود. علیرضا در بازی مقابل انگلیس در ترکیب اصلی نهاده شد ولی خیلی زود به علت مصدومیت جای خود را به حسینی داد. حسینی نمایش خوبی مقابل انگلیس نداشت ولی مقابل ولز عملکرد خوبی داشت و چند توپ بسیار خوب را مهار کرد. حالا بیرانوند با مجوز فیفا و با گارد مخصوص بینی دوباره به تمرینات گروهی برگشته و می تواند تیم ملی را در بازی سه شنبه همراهی کند. اینکه در بازی حساس مقابل آمریکا چه کسی گلر خواهد بود، معین نیست ولی این موضوع به یکی از دغدغه های مهم و بزرگ کیروش تبدیل شده است. حسینی انگیزه و آمادگی خوبی دارد ولی از طرف مقابل تجربه بیرانوند در جام جهانی هم می تواند برگ برنده تیم ما باشد. حال باید منتظر ماند و دید در نهایت کیروش چه تصمیمی خواهد گرفت و چه کسی گلر فیکس تیم ملی در بازی مقابل آمریکا خواهد بود.

در رختکن تیم ملی چه گذشت؟

بعد از فزونی درخشان تیم ملی مقابل ولز، بازیکنان تیم ملی کلی شادی کردند که تصاویر آن ها به دفعات پخش شد. با این حال شادی ملی پوشان به داخل زمین چمن ختم نشد و بازیکنان بعد از ورود به رختکن هم کلی شادی کردند و حسابی سر کیف بودند. کیروش هم که با توجه به برد ارزشمند تیمش بسیار خشنود بود، چند دقیقه برای شاگردانش صحبت کرد و از آن ها به خاطر نمایش درخشانشان تشکر کرد. بعلاوه بازیکنان تیم ملی که نشان دادند اتحاد خوبی دارند، یکدیگر را در آغوش گرفتند و به یکدیگر بابت اولین برد در جام جهانی تبریک می گفتند. بعلاوه اعضای تیم ملی بلافاصله بعد از اینکه سوار اتوبوس شدند، با خانواده هایشان تماس گرفتند و شادی خود را با آن ها تقسیم کردند.

منبع : خبر ورزشی

منبع: فرارو

به "دغدغه کی روش برای بازی با آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دغدغه کی روش برای بازی با آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید