زمان مصاحبه علمی برگزیدگان دوره های دکتری دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد

به گزارش وبلاگ حرف دل، دانشگاه تربیت مدرس، جدول زمان بندی برقراری ارتباط آزمایشی و مصاحبه علمی برگزیدگان علمی دوره های دکتری تخصصی سال 1400 را گفت.

زمان مصاحبه علمی برگزیدگان دوره های دکتری دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ حرف دل، به نقل از دانشگاه تربیت مدرس، در مورد اعلام نتیجه آنالیز اولیه پرونده الکترونیکی و جلسه آزمون شفاهی داوطلبان دوره های دکتری این دانشگاه اظهار داشت: داوطلبانی که شرایط آنالیز نسخه الکترونیکی مدارک ارسالی آنان در سامانه گلستان این دانشگاه تایید اعلام شده و مجاز به شرکت در جلسه آزمون شفاهی هستند، لازم است طبق جداول زمانبندی معین شده برای شرکت در جلسه مصاحبه علمی غیرحضوری (مجازی) اقدام نمایند.

داوطلبان می توانند برای اطلاع از زمان بندی برگزاری آزمون شفاهی در هر رشته، به آدرس https://edu.modares.ac.ir//edu/news-events/news-content مراجعه نمایند.

بنا بر اعلام این دانشگاه، نتیجه نهایی پذیرش حداکثر تا سرانجام مرداد ماه سال 1400 به وسیله بخش آموزش وبگاه دانشگاه، به نشانی https://www.modares.ac.ir/edu اعلام خواهد شد.

دانشگاه تربیت مدرس تاکید نمود: داوطلبان پذیرفته شده ملزم خواهند بود در زمان مقرری که متعاقبا توسط دانشکده و گروه آموزشی مربوط اعلام خواهد شد نسبت به ارائه گواهی ثبت نام و اصل مدارکی که در سامانه گلستان دانشگاه بارگذاری نموده اند، اقدام نمایند.

داوطلبان دوره دکتری دانشگاه تربیت مدرس، باید گواهی ثبت نام، اصل کلیه مدارک شناسایی (کارت ملی و شناسنامه)، نسخه کامل کلیه مدارک و سوابق آموزشی و پژوهشی بارگذاری شده در سیستم جامع دانشگاهی (گلستان) را در روز برگزاری مصاحبه در دسترس خود داشته باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "زمان مصاحبه علمی برگزیدگان دوره های دکتری دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان مصاحبه علمی برگزیدگان دوره های دکتری دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید