پاسخ جالب کی روش به شیطنت رسانه انگلیسی

به گزارش وبلاگ حرف دل، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان نسبت به شیطنت رسانه انگلیسی پاسخی هوشمندانه داد.

پاسخ جالب کی روش به شیطنت رسانه انگلیسی

کارلوس کی روش در تبادل نظر با رسانه انگلیسی و در پاسخ به سوالی شیطنت آمیز مبنی بر اینکه آیا بازیکنان تیم ملی ایران اجازه دارند علیه قوانین کشور عمل نمایند، گفت: این دقیقا مثل کشور شما انگلیس است. شما هم در پی روحیه جمعی فوتبال هستید و به قواعد و قانون فیفا احترام می گذارید. شما هم نظریات خودتان را در فوتبال به معرض نمایش گذاشتید. هر کسی این حق را دارد که نظرات خودش را بیان کند.

وی ادامه داد: شما سابقا پیش از شروع مسابقات زانو می زدید. بعضی با آن موافق بودند و بعضی دیگر موافق نبودند. ایران هم دقیقا همین موضوع است.

کی روش گفت: البته چنین موضوعاتی اصلا در تیم ملی مطرح نیست، زیرا بازیکنان چیز دیگری در فکر دارند. بازیکنان می خواهند بجنگند و رویاپردازی نمایند که در مرحله دوم جای گیرند. آن ها بازیکنانی فروتن هستند. آن ها یک چیز را خوب می دانند که اگر بتوانند این کار را انجام دهند، نه تنها بخشی از تاریخ فوتبال نخواهند شد بلکه تاریخ فوتبال را خواهند ساخت.

وی ادامه داد: ایران 6 بار در جام جهانی حضور داشته و تا به امروز به مرحله بعدی نرسیده است؛ بنابراین بازیکنان نمی خواهند بخشی از تاریخ فوتبال باشند، آن ها می خواهند تاریخ را بسازند.

منبع: فرارو

به "پاسخ جالب کی روش به شیطنت رسانه انگلیسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ جالب کی روش به شیطنت رسانه انگلیسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید