کارلوس کیروش: تراژدی بدون مرحمت خدا!

به گزارش وبلاگ حرف دل، زندگی امروز- کارلوس کی روش برای دریافت طلب 800 هزار دلاری خود از فدراسیون ایران شکایت نموده است و او علت این تصمیم را بی احترامی فدراسیون ایران می داند.

کارلوس کیروش: تراژدی بدون مرحمت خدا!

تنها دو ماه پس از انتها همکاری مهدی تاج و کارلوس کی روش در فوتبال ایران، روابط این دو رو به سردی گذاشته است.

کی روش که حالا همراه با تمام تیم دستیارانش در تیم ملی ایران، راهنمایی یکی از برترین تیم های ملی فوتبال دنیا یعنی کلمبیا را بر عهده گرفته است، از رئیس سابقش به شدت دلخور است و حتی از مرد واسط این رابطه هم گلایه های تندی دارد. او به علت تحریم های اقتصادی در ایران، در یک سال اخیر با مسائلی برای رسیدن به پول هایش روبرو بود و حالا هم 800 هزار دلار از فدراسیون ایران طلب دارد که دقیقا حقوق دوره کاری پس از جام دنیای تا جام ملتهای آسیای این مربی است.

مهدی تاج که این روزها همراه با همکارانش در کوشش است آینده فوتبال ایران را با یک مربی تازه کلاس دنیای بسازد، با شکایت مرد پرتغالی بی شک چالش های بزرگتر خواهد داشت.

او که پس از اتفاقات مربوط به قانون بازنشستگان و فشارهای قانونی که عدم استعفای یارانش در هیات رئیسه به فدراسیونش وارد نموده است، با چالش بزرگ اقتصادی روبرو شده است.

مسائل اقتصادی داخلی سبب شده تا آنها در پرداخت هزینه های ریالی با مشکل روبرو باشند و از سوی دیگر تحریم ها هم چالشی برای شان شده که نمی گذارد دلارهای شان را بگیرند. این اتفاق سبب شده تا تیم ملی بی مربی باشد و مرد اصفهانی فقط بگوید با مربی آینده به جمع بندی رسیده است تا اقلا فشار افکار عمومی را کم کند اما از سوی دیگربه طلبکارانش یا ناچار است پاسخ ندهد و یا اینکه از آنها فرصت بخواهد.

ولی همین جواب های سربالا و البته احتمالا اخبار مربوط به مذاکرات با گزینه های تازه که جذب شان در همان وهله اول چند صدهزار دلاری احتیاج دارد، سبب شده تا کارلوس کی روش در پی گرفتن مطالباتش از راه های قانونی باشد.

مرد پرتغالی در پاسخ به پرسش خبرآنلاین درباره اینکه آیا از فدراسیون ایران شکایت نموده، این متن را فرستاده که تاکید دارد از جواب های سربالای مهدی تاج دلخور شده و شکایت نموده است.

او در پیامش نوشته است: متاسفانه تقریبا 2 دو ماه بعد از خروج من از ایران، آقای تاج (فدراسیون فوتبال ایران) من را مجبور کرد تا پرونده را در فیفا و afc پیگیری کنم چرا که گزینه دیگری وجود نداشت.در 8 ماه گذشته، من به دفعات و طرق مختلف کوشش کردم که یک پاسخ و راه چاره از فدراسیون فوتبال ایران دریافت کنم اما هیچ پاسخ و راه چارهی به من ارائه نشد.تمام قول های اقای تاج و دکتر اسلامیان پوچ از آب در آمد و متاسفانه این پاسخ ها بویی از ارزش و احترام به قول و قرار، نبرده اند.

اکنون نیز من تنها با سکوت و بی تفاوتی آقای تاج و فدراسیون فوتبال ایراد روبرو شده ام.این مزدی بود که آقای رئیس در قبال وفاداری، دوستی، تعهد و تمام اقدامات و خدماتم در تیم ملی به من پرداخت کرد.بسیار متاسف هستم و از موقعیت شرمنده کننده و بسیار خجالت آوری که آقای تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران مسبب اصلی آن بوده، ناراحت و غمگینم.

با احترام

کارلوس کی روش

او در ادامه اینگونه نوشته است: نظر فروتنانه من در این باره ضرب المثلی موزامبیکی است:تراژدی بدون مرحمت خدا!

منبع: خبر آنلاین

منبع: زندگی روز

به "کارلوس کیروش: تراژدی بدون مرحمت خدا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارلوس کیروش: تراژدی بدون مرحمت خدا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید