همدانی: برخی ها بی رحمانه به استقلال و فکری می تازند و شیطنت می کنند، یک شبه نمی توان تیم را ساخت

به گزارش وبلاگ حرف دل، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت که برخی افراد شیطنت کرده و هجمه هایی علیه استقلال و فکری ایجاد کرده اند که منصفانه نیست.

همدانی: برخی ها بی رحمانه به استقلال و فکری می تازند و شیطنت می کنند، یک شبه نمی توان تیم را ساخت

ستار همدانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ حرف دل، درباره انتقادها از استقلال پس از تساوی بدون گل مقابل پیکان، گفت: این روزها یکسری بی رحمانه به استقلال می تازند. استقلالی ها واقعا حواس شان باشد که برخی ها در حال طراحی هجمه هایی هستند، چون می دانند استقلال با محمود فکری جان می گیرد. مطمئن هستم فکری با کاریزمایی که دارد و بازیکنانی که در اختیارش هست، می تواند آینده خوبی برای استقلال بسازد.

وی افزود: فکری کاپیتان استقلال بوده، سال ها برای این تیم زحمت کشیده و باید بیشتر به او فرصت بدهند نه اینکه تخریبش کنند. فکری توانایی موفقیت در استقلال را دارد. منهای بازی با فولاد خوزستان که می توانستند بازنده نباشند، در دیدارهای دیگر بد نبودند، آن هم در شرایطی که 20 روز قبل از شروع لیگ و با حواشی زیادی که به وجود آمد، تیم را تحویل دریافتد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با انتقاد از برخی کارشکنی ها علیه استقلال ادامه داد: فکری می تواند استقلال را به جایگاه اصلی اش برساند اما یک شبه نمی توان تیم را ساخت. مگر می شود یک شبه یک تیم خوب آماده کرد؟ متاسفانه عده ای شیطنت می کنند و بهترین راه این است که تیم اتحاد و تمرکز داشته باشد و بازیکنان ممنوع المصاحبه شوند. هواداران هم به فکری کمک کنند. هنوز اتفاقی نیفتاده است و استقلال دو بازی خانگی اش را برد، مقابل فولاد در اهواز می توانست بازنده نباشد و برابر پیکان هم زمین کیفیت نداشت.

بازی با پیکان در نیمه دوم یک طرفه بود. همدانی با بیان این جمله گفت: بازیکنانی مثل شیخ دیاباته، فرشید اسماعیلی و سیاوش یزدانی مصدوم هستند و به اینها مسعود ریگی هم اضافه شد. نمی گویم دست کادر فنی بسته بود اما بازیکنی مثل بابک مرادی که امسال مطمئن هستم پدیده لیگ می شود، نمی تواند در زمین ورزشگاه شهدای شهر قدس بازی کند، چون او بازیکنی تکنیکی است و توانایی بازی در این زمین را ندارد.

وی در پایان شرح داد: دریافت 7 امتیاز از 4 دیداری که 2 بازی آن بیرون از خانه بوده، بد نیست، آن هم با توجه به مسائل فصل گذشته، ذهنیت های سال های اخیر و دیگر مسائل. بهترین استراتژی برای استقلال این است که امتیازات را کسب کند و کم کم به فکر بازی زیبا هم باشد. نمی شود هم امتیاز گرفت و هم بازی زیبا انجام داد و سه، چهار گل به حریفان زد. این کار در حال حاضر مقدور نیست و باید به تیم زمان داد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی وبلاگ حرف دل بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "همدانی: برخی ها بی رحمانه به استقلال و فکری می تازند و شیطنت می کنند، یک شبه نمی توان تیم را ساخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همدانی: برخی ها بی رحمانه به استقلال و فکری می تازند و شیطنت می کنند، یک شبه نمی توان تیم را ساخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید